Trenerzy

Prezes Honorowy Akademii
Kazimierz Biela

Trener – Koordynator
Robert Kolendowicz
tel.
: 600 368 829
mail: r.kolendowicz@pogonszczecin.pl

POGOŃ II SZCZECIN

Trener: Paweł Sikora
tel.
: 600 387 870
mail: p.sikora@pogonszczecin.pl

Asystent trenera: Rafał Andruszko
tel.:
 515 279 711
mail: r.andruszko@pogonszczecin.pl

Kierownik zespołu: Robert Białobrzeski
tel: 
601 701 806
mail: r.bialobrzeski@pogonszczecin.pl

JUNIORZY STARSI (U19)

Trener: Paweł Cretti

tel: 603 742 900
mail: p.cretti@pogonszczecin.pl

Asystent trenera: Grzegorz Usowicztel: 606 709 608
mail: 
g.usowicz@pogonszczecin.pl

Asystent trenera: Marcin Dymek

JUNIORZY MŁODSI (U17)

Trener: Andrzej Tychowski

tel: 502 254 808
mail: 
a.tychowski@pogonszczecin.pl

Asystent trenera: Patryk Kurant
tel: 
798 224 537
mail: 
p.kurant@pogonszczecin.pl

Asystent trenera: Marcin Wierzchnicki
tel: 
533 290 215
mail: m.wierzchnicki@pogonszczecin.pl

JUNIORZY MŁODSI (U16)

Trener: Michał Zygoń

 tel: 608 642 882
mail: 
m.zygon@pogonszczecin.pl

Asystent trenera: Jarosław Grzesło
tel.
500 263 934
mail: 
j.grzeslo@pogonszczecin.pl

Asystent trenera: Maciej Majak

TRAMPKARZE STARSI (U15)

Trener: Piotr Łęczyński
tel.:
504 120 940
mail: 
p.leczynski@pogonszczecin.pl

Asystent trenera: Damian Górski
tel. 
608 285 204
mail: d.gorski@pogonszczecin.pl

TRAMPKARZE MŁODSI (U14)

Trener: Marcin Łazowski

tel.: 692 791 041
mail: m.lazowski@pogonszczecin.pl

Asystent trenera: Przemysław Jasiński
tel.:
609 081 096
mail:
p.jasinski@pogonszczecin.pl

Młodzicy starsi (rocznik 2005)

Trener: Patryk Dąbrowski
tel.:
 534 664 887
p.dabrowski@pogonszczecin.pl

Trener: Patryk Florczak
(grupa naborowa)
tel.:
 535 810 905
p.florczak@pogonszczecin.pl

Orliki starsze (rocznik 2007)

Trener: Marcin Pawlonka
tel.:
664 738 905
m.pawlonka@pogonszczecin.pl

Trener: Rafał Kalinowski
(grupa naborowa)
 tel.: 882 902 227
r.kalinowski@pogonszczecin.pl

Żaki starsze (rocznik 2009)

Trener: Marek Łukasiak
tel.: 601 567 416
m.lukasiak@pogonszczecin.pl

Trener: Przemysław Jasiński
(grupa naborowa)

 tel.: 609 081 096
p.jasinski@pogonszczecin.pl

Grupy przedszkolne (roczniki 2011/12)

Trener: Łukasz Szczot
tel.: 724 183 123
l.szczot@pogonszczecin.pl

Trener: Artur Chwedczuk
tel.: 662 093 102
a.chwedczuk@pogonszczecin.pl

Trenerzy bramkarzy

Wojciech Tomasiewicz
Grzegorz Otocki

Młodzicy młodsi (rocznik 2006)

Trener: Tomasz Bielecki
tel.:
608 536 937
t.bielecki@pogonszczecin.pl

Trener: Patryk Florczak
(grupa naborowa)
tel.: 535 810 905
p.florczak@pogonszczecin.pl

Orliki młodsze (rocznik 2008)

Trener: Leszek Muskała
tel.:
534 460 700
l.muskala@pogonszczecin.pl

Trener: Rafał Kalinowski
(grupa naborowa)
tel.:
882 902 227
r.kalinowski@pogonszczecin.pl

Żaki młodsze (rocznik 2010)

Trener: Piotr Sochański 
tel.: 603 751 185
p.sochanski@pogonszczecin.pl

Trener: Przemysław Jasiński
(grupa naborowa)

tel.: 609 081 096
p.jasinski@pogonszczecin.pl

Grupy przedszkolne (roczniki 2011/12)

Trener: Patryk Kurant
tel: 798 224 537
p.kurant@pogonszczecin.pl

Trener: Maciej Majak
tel.: 883 130 289
m.majak@pogonszczecin.pl

Trenerzy przygotowania fizycznego

Przemysław Franczak
Piotr Szumiło