Trenerzy

Koordynator

Robert Kolendowicz

tel.: 600 368 829
r.kolendowicz@pogonszczecin.pl

Pogoń II Szczecin

Trener: Paweł Sikora

tel.: 600 387 870
p.sikora@pogonszczecin.pl

Asystent: Rafał Andruszko

tel.: 515 279 711
r.andruszko@pogonszczecin.pl

Juniorzy starsi

Trener: Paweł Cretti

tel.: 603 742 900
p.cretti@pogonszczecin.pl

 

Junirzy młodsi B2 (rocznik 2002)

Trener: Michał Zygoń

tel.: 608 642 882
m.zygon@pogonszczecin.pl

 

Trampkarze młodsi (rocznik 2004)

 

Marcin Łazowski

tel.: 692 791 041
m.lazowski@pogonszczecin.pl

 

 

Młodzicy młodsi (rocznik 2006)

Trener: Tomasz Bielecki

tel.: 608 536 937
t.bielecki@pogonszczecin.pl

Trener: Patryk Florczak (grupa naborowa)

tel.: 535 810 905
p.florczak@pogonszczecin.pl

Orliki młodsze (rocznik 2008)

Trener: Leszek Muskała

tel.: 500 155 373
l.muskala@pogonszczecin.pl

Trener: Rafał Kalinowski (grupa naborowa)

tel.: 882 902 227
r.kalinowski@pogonszczecin.pl

 

Żaki młodsze (rocznik 2010)

 

Trener: Piotr Sochański 
tel.: 603 751 185
p.sochanski@pogonszczecin.pl
Trener: Przemysław Jasiński (grupa naborowa)
tel.: 609 081 096
p.jasinski@pogonszczecin.pl

Trenerzy bramkarzy

III liga, juniorzy starsi

Trener: Wojciech Tomasiewicz

tel.: 731 982 079
w.tomasiewicz@pogonszczecin.pl

 

Juniorzy młodsi B1 i B2, trampkarze starsi

Trener: Grzegorz Otocki

tel.: 510 230 822
g.otocki@pogonszczecin.pl

 

Trampkarze młodsi, młodzicy starsi

Trener: Mariusz Giergiel

tel.: 603 760 322
m.giergiel@pogonszczecin.plMłodsze roczniki

Trener: Adrian Szpakowski

tel.: 698 915 627
a.szpakowski@pogonszczecin.pl

Juniorzy młodsi B1  (rocznik 2001)

Trener: Andrzej Tychowski

tel.: 502 254 808
a.tychowski@pogonszczecin.pl

 

Trampkarze starsi (rocznik 2003)

Trener: Piotr Łęczyński

tel.: 504 120 940
p.leczynski@pogonszczecin.pl

Młodzicy starsi (rocznik 2005)

Trener: Patryk Dąbrowski 

tel.: 534 664 887
p.dabrowski@pogonszczecin.pl

Trener: Patryk Florczak (grupa naborowa)

tel.: 535 810 905
p.florczak@pogonszczecin.pl

Orliki starsze (rocznik 2007)

Trener: Marcin Pawlonka

tel.: 664 738 905
tel.: m.pawlonka@pogonszczecin.pl
Trener: Rafał Kalinowski (grupa naborowa)
tel.: 882 902 227
r.kalinowski@pogonszczecin.pl

Żaki starsze (rocznik 2009)

Trener: Marek Łukasiak

tel.: 601 567 416
m.lukasiak@pogonszczecin.pl
Trener: Przemysław Jasiński (grupa naborowa)
tel.: 609 081 096
p.jasinski@pogonszczecin.pl

Grupy przedszkolne (roczniki 2011/12)

Trenerzy: Łukasz Szczot, Artur Chwedczuk, Maciej Majak i Patryk Kurant

tel.: 724 183 123
l.szczot@pogonszczecin.pl